Penzión ponúka príjemné ubytovanie v 20-tich izbách, ponúka reštauráciu, ktorá je populárna pre svoju dobrú kuchyňu so slovenskými aj zahraničnými jedlami a výbornými domácimi koláčikmi. 

Z presklenenej časti reštaurácie je priami výhľad na sedačkovú lanovku. Taktiež penzión ponúka spoločenskú miestnosť, v ktorej sa nachádza biliard, stolný tenis a rôzne spoločenské hry. Priestory reštaurácie spolu so spoločenskou miestnosťou sú vhodné na usporiadanie súkromných a firemných večierkov, firemných školení, školských aktivít a iných rôznych podujatí. Ponúkané priestory vieme na mieru pretvoriť vášmu podujatiu. V penzióne sa nachádza požičovňa a servis lyžiarskej výstroje a taktiež ponúka možnosť zabezpečenia lyžiarskeho inštruktora. Ubytovaní hostia majú k dispozícii vyhrievanú lyžiareň.

O nás

V tejto lokalite začíname podnikať v 90-tých rokoch, kedy sme získali do vlastníctva reštauračné zariadenie spojené s barom a vinárňou v tom čase pod názvom Espresso Dedovka. Naša rodina sa chopila príležitosti rozvoja zmáhajúceho sa cestovného ruchu. Investovali sme do vybudovania lôžkovej časti, ktorá má toho času kapacitu 50 osôb rozložených v dvoj a trojlôžkových pohodlných izbách. K dispozícii je aj apartmán. Rozšírili sme kapacitu reštaurácie, dobudovali spoločenské priestory, zriadili požičovňu lyží a podobne. Zabezpečili sme parkovanie priamo pred penziónom.

Náš penzión sa veľmi rýchlo stal centrom pozornosti tejto lokality a preslávili sme sa dobrou kuchyňou aj vďaka našim domácim kulinárskym špecialitám. Organizovali sme rozličné aktivity, napr. boli sme pri zrode rezbársky dní aj iných športových podujatí. Stali sme sa neodmysliteľnou súčasťou koloritu tohto regiónu.

S rozvojom lyžiarskeho strediska vyrástli nové penzióny, apartmánové domy, ubytovne, rozšírili sa športové aktivity. Zvýšila sa návštevnosť, skvalitňovali sa služby.

Pevne veríme, že sa budete dobre cítiť nielen v našom penzióne Dedovka, ale aj v celom stredisku Snowparadise Veľká Rača, kde určite nájdete nespočetné množstvo zábavy a športového naplnenia. Tešíme sa na Vašu návštevu a VITAJTE u nás doma!